تفاوت Togg V1، V2 و 4More: کدام نسخه را بخریم؟ تجهیزات، توان و برد T10X و T10F
نسخههای V1 و V2 شرکت Togg از همان موتور 160 kW دیفرانسیلعقب استفاده میکنند؛ تفاوت در تجهیزات است: در V2 چرم وگان، صندلیهای جلوی برقی و گرمکندار، دوربین دید پیرامونی، درب صندوق برقی و رینگ 19 اینچ استاندارد است. 4More نسخهٔ دوموتورهٔ چهارچرخمحرک با 320 kW است: 0 تا 100 km/h در 4.3 تا 4.5 ثانیه، اما بردش کوتاهتر و قیمتش حدود 3.2 میلیون TL است.
تهیه: Şarj Rehberim · بهروزرسانی: · 6 دقیقه مطالعه
پاسخ کوتاه
V1 و V2 از نظر عملکرد یکساناند: هر دو 160 kW (218 PS)، 350 Nm و دیفرانسیلعقب. تفاوتشان در تجهیزات و راحتی است. در V2 چرم وگان، صندلیهای جلوی برقی، گرمکندار و با حافظه، دوربین دید پیرامونی، درب صندوق برقی، نورپردازی محیطی، شارژ بیسیم و رینگ 19 اینچ استاندارد است.
4More نسخهٔ دوموتوره و چهارچرخمحرک است: 320 kW (435 PS)، 700 Nm. T10X 4More در 4.5 و T10F 4More در 4.3 ثانیه از 0 به 100 km/h میرسد؛ اما بردش حدود 55 تا 110 km کمتر از نسخههای برد بلند دیفرانسیلعقب و قیمتش حدود 800,000 TL بیشتر است.
نسخههای Togg T10X
| V1 Standart Menzil | V1 Uzun Menzil | V2 Uzun Menzil | V2 4More Obsidiyen | |
|---|---|---|---|---|
| توان / گشتاور | 160 kW / 350 Nm | 160 kW / 350 Nm | 160 kW / 350 Nm | 320 kW / 700 Nm |
| 0 تا 100 km/h | 7.4 ثانیه | 8.0 ثانیه | 8.0 ثانیه | 4.5 ثانیه |
| باتری (ناخالص) | 52.4 kWh | 89.6 kWh | 89.6 kWh | 89.6 kWh |
| برد WLTP | 314 km | 523 km | 523 km | 468 km |
| محرک | دیفرانسیلعقب | دیفرانسیلعقب | دیفرانسیلعقب | چهارچرخمحرک |
| رینگ استاندارد | 18 اینچ | 18 اینچ | 19 اینچ | 19 اینچ مشکی براق |
| قیمت | 1,909,048 TL | 2,219,668 TL | 2,411,000 TL | 3,218,137 TL |
منابع (تا 3 نوامبر 2026): کاتالوگ Togg T10X (15.06.2026، به ترکی) · فهرست قیمت Togg T10X
نسخههای Togg T10F
مقادیر از کاتالوگ T10F شرکت Togg (21 اکتبر 2026) است. در صفحهٔ مدل T10F در سایت Togg برای 4More عدد 4.1 ثانیه و 523 km نوشته شده؛ ما مقادیر کاتالوگ را که جدیدتر است به کار بردیم. در همهٔ نسخهها شارژر داخلی AC برابر 11 kW است و شارژ DC از 20٪ تا 80٪ برابر 26.5 دقیقه طول میکشد.
| V1 Standart Menzil | V1 Uzun Menzil | V2 Uzun Menzil | V2 4More | |
|---|---|---|---|---|
| توان / گشتاور | 160 kW / 350 Nm | 160 kW / 350 Nm | 160 kW / 350 Nm | 320 kW / 700 Nm |
| 0 تا 100 km/h | 7.2 ثانیه | 8.0 ثانیه | 8.0 ثانیه | 4.3 ثانیه |
| باتری (ناخالص) | 52.4 kWh | 89.6 kWh | 89.6 kWh | 89.6 kWh |
| برد WLTP | 335 تا 350 km | 623 km (19 اینچ) | 610 km | 500 km |
| محرک | دیفرانسیلعقب | دیفرانسیلعقب | دیفرانسیلعقب | چهارچرخمحرک |
| رینگ استاندارد | 18 اینچ | 18 اینچ | 19 اینچ | 19 اینچ |
| قیمت | 1,884,980 TL | 2,195,600 TL | 2,370,930 TL | 3,217,937 TL |
منابع (تا 3 نوامبر 2026): کاتالوگ Togg T10F (21.10.2026، به ترکی) · فهرست قیمت Togg T10F
تفاوتهای تجهیزاتی V1 و V2
نمایشگرها (صفحهٔ آمپر 12 اینچ، چندرسانهای 29 اینچ، صفحهٔ کنترل 8 اینچ) و سیستمهای پایهٔ کمک رانندگی (ترمز اضطراری، حفظ خط، نقطهٔ کور، کروز کنترل تطبیقی) در همهٔ نسخهها استاندارد است. طبق پانویس کاتالوگ T10X شرکت Togg، عملکرد توقف و حرکت، دستیار رانندهٔ تطبیقی، دستیار نور بالا و هشدار برخورد ترافیک عقب در T10Xهای تولید آوریل 2025 به بعد موقتاً غیرفعال است.
| تجهیزات | V1 | V2 و 4More |
|---|---|---|
| صندلی | پارچهای، تنظیم دستی | چرم وگان (در T10F پارچه و چرم وگان)، برقی، گرمکندار، با حافظه |
| دوربین | دید عقب | دید پیرامونی |
| درب صندوق برقی | ندارد | استاندارد |
| نورپردازی محیطی، ورود بدون کلید | بستهٔ فناوری و راحتی | استاندارد |
| شارژ بیسیم | در T10X در بسته، در T10F ندارد | استاندارد |
| سیستم صوتی Meridian | ندارد | آپشن |
| شیشهٔ جلو و صندلیهای عقب گرمکندار | ندارد | بستهٔ زمستانی |
| پارک خودکار و سیستم تشخیص کودک | ندارد | بستهٔ دستیار هوشمند |
بستههای آپشن و قیمتها
- بستهٔ فناوری و راحتی (V1): در T10X برابر 50,000 TL و در T10F برابر 40,000 TL؛ ورود بدون کلید، شیشهٔ عقب دودی، آینهٔ خودکار ضدخیرگی و نورپردازی محیطی (در T10X شارژ بیسیم هم).
- بستهٔ زمستانی (V2): در T10X برابر 25,000 TL و در T10F برابر 30,000 TL؛ شیشهٔ جلو و صندلیهای عقب گرمکندار (در T10F فرمان گرمکندار هم).
- بستهٔ دستیار هوشمند (V2): 30,000 TL؛ دستیار پارک خودکار و سیستم تشخیص کودک.
- سقف شیشهای پانوراما: در T10X برابر 65,000 TL و در T10F برابر 50,000 TL. سیستم صوتی Meridian (V2): در T10X برابر 65,000 TL و در T10F برابر 50,000 TL.
- بستهٔ طراحی Obsidiyen (T10X 4More): 100,000 TL؛ جزئیات بیرونی مشکی براق و صندلیهای Dinamica ویژهٔ این سری.
منابع (تا 3 نوامبر 2026): فهرست قیمت Togg T10X · فهرست قیمت Togg T10F
کدام نسخهٔ Togg برای چه کسی مناسب است؟
- V1 Standart Menzil (برد استاندارد): کمترین قیمت؛ برای رانندگانی که مسیر روزانهشان در شهر است و در خانه میتوانند شارژ کنند. برد 314 تا 350 km.
- V1 Uzun Menzil (برد بلند): همان تجهیزات با باتری 89.6 kWh؛ برای کسانی که زیاد به سفر طولانی میروند و برد برایشان از تجهیزات مهمتر است، منطقیترین توازن قیمت و برد.
- V2 Uzun Menzil: همان موتور و برد با تجهیزات راحتی بهمراتب غنیتر؛ در T10X برابر 191,332 TL و در T10F برابر 175,330 TL گرانتر از V1 Uzun Menzil.
- 4More: برای کسانی که عملکرد و چهارچرخمحرک میخواهند؛ باید برد کوتاهتر و اختلاف قیمت حدود 800,000 TL را پذیرفت. به دلیل توان 320 kW در بالاترین پلهٔ ÖTV (مالیات مصرف ویژه) قرار میگیرد.
پرسشهای رایج
- تفاوت Togg V1 و V2 چیست؟
- موتور و برد یکسان است (160 kW، دیفرانسیلعقب). در V2 چرم وگان، صندلیهای جلوی برقی و گرمکندار، دوربین دید پیرامونی، درب صندوق برقی، نورپردازی محیطی و رینگ 19 اینچ استاندارد است.
- Togg 4More چیست؟
- نسخهٔ دوموتورهٔ برقی و چهارچرخمحرک Togg: 320 kW (435 PS)، 700 Nm؛ T10X 4More در 4.5 و T10F 4More در 4.3 ثانیه از 0 به 100 km/h میرسد.
- برد Togg 4More چند کیلومتر است؟
- طبق کاتالوگهای Togg، برد WLTP مدل T10X 4More برابر 468 km و T10F 4More برابر 500 km است.
- قیمت Togg 4More چقدر است؟
- طبق فهرست 15 ژوئن 2026، T10X V2 4More Obsidiyen برابر 3,218,137 TL و T10F V2 4More برابر 3,217,937 TL است.